Clubkampioenschappen

Clubkampioenschappen AS Rieme te  ERTVELDE                                                                                 
Zaterdag 09/09/2017   16u00   Ertvelde Atletiekpiste Hoge Wal
Toegangsgeld: Gratis  UITSLAG
Inschrijvingsgeld: Gratis Tijdschema
Gelieve vooraf in te schrijven met maximum  3 proeven.
De KAN en OUDERS (familie) maximum  2 proeven.
Dit via het elektronisch formulier of op de lijst in de kantine.
Programma: Mannen Vrouwen
KAN 60-medicienbal 60-medicienbal
OUDERS 60-kogel (5kg) 60-kogel (3kg)
BEN/PUP 60-kogel-ver 60-kogel-ver
MIN 80-kogel-ver 80-kogel-ver
CAD/SCH/JUN/SEN/MAS 100-400-1500-kogel-ver 100-400-800-kogel-ver

Hierna de elektronische  inschrijvingen:

Naam
M/V
Cat
proef1
proef2
proef3
Lenie Wauters
Vrouw
BEN
60m
Ver
Kogel
Alika Samuel
Man
BEN
60m
Ver
Kogel
Fran Van Bouchaute
Vrouw
BEN
60m
Kogel
Ver
Verstraete Jarre
Man
BEN
60m
Kogel
Ver
De Prest Kaya
Vrouw
BEN
60m
Ver
Kogel
Van der Leene Lars
Man
BEN
60m
Ver
Kogel
Moureau Yoni
Man
BEN
60m
Kogel
Ver
De Bruycker Lise
Vrouw
BEN
60m
Ver
Kogel
Chloë Neijt
Vrouw
BEN
60m
Ver
Kogel
Cato Marlier
Vrouw
BEN
60m
Ver
Kogel
VANDEN BORRE Thomas
Man
BEN
60m
Kogel
Ver
Bracke Kato
Vrouw
BEN
60m
Ver
400m
Vermote Alessandra
Vrouw
BEN
60m
Ver
Kogel
Esele Aiyobe
Vrouw
BEN
60m
Ver
Kogel
De Rijcke Flore
Vrouw
BEN
60m
Ver
Kogel
Martens Seppe
Man
BEN
60m
Kogel
Ver
Vernaeve Bastiaan
Man
BEN
60m
100m
400m
Vernaeve Bastiaan
Man
BEN
60m
Ver
Kogel
Hebberecht Finn
Man
BEN
60m
Ver
Kogel
Willems Sander
Man
BEN
60m
Ver
400m
van landeghem Niels
Man
CAD
1500m
Kogel
-------
Lentl D'Haemers
Vrouw
KAN
60m
Medicienbal
-------
Beke Lou
Vrouw
KAN
60m
Ver
-------
Lars Marlier
Man
KAN
60m
Medicienbal
-------
Wytinck Seb
Man
KAN
60m
Medicienbal
-------
Zenner Cedric
Man
KAN
60m
Medicienbal
-------
Zenner Lukas
Man
KAN
60m
Medicienbal
-------
Moens David
Man
MAS 35+
Kogel
-------
-------
Joke De Vos
Vrouw
MAS 35+
Kogel
-------
-------
Veerle Van Campenhout
Vrouw
MAS 40+
800m
-------
-------
Tijl De Backer
Man
MAS 40+
Kogel
-------
-------
Martens Martin
Man
MAS 40+
100m
-------
-------
Van Hecke Hilde
Vrouw
MAS 40+
Kogel
-------
-------
van landeghem freddy
Man
MAS 45+
1500m
Kogel
-------
Vermoesen Erik
Man
MAS 50+
Kogel
-------
-------
De Bock Berlinde
Vrouw
MAS 50+
Kogel
-------
-------
Martens Geert
Man
MAS 50+
400m
-------
-------
Raphael Vlerick
Man
MAS 65+
Kogel
-------
-------
Kayleigh Baeten
Vrouw
MIN
80m
Ver
Kogel
Moureau Luca
Man
MIN
80m
Kogel
Ver
De Smet Liam
Man
MIN
Kogel
Ver
80m
Danschutter Ferre
Man
MIN
Kogel
Ver
80m
VANDEN BORRE Sarah
Vrouw
MIN
80m
Kogel
Ver
Steffie Van de Velde
Vrouw
MIN
80m
Kogel
Ver
Bruggeman Jonas
Man
MIN
80m
Kogel
Ver
Margaux Temmerman
Vrouw
MIN
80m
Ver
Kogel
Bostyn Daan
Man
MIN
80m
Ver
Kogel
Bekaert Casper
Man
MIN
80m
Ver
Kogel
Robbe De Jonghe
Man
MIN
80m
Kogel
Ver
Moens Kilian
Man
MIN
80m
Kogel
Ver
Van Moldergem Sara
Vrouw
MIN
80m
Kogel
-------
Van Bossche Lisa
Vrouw
MIN
80m
Ver
Kogel
Lagaeysse Miek
Vrouw
MIN
80m
Kogel
Ver
Cockheyt Joeri
Man
MIN
80m
Ver
Kogel
Devlamynck Laure
Vrouw
MIN
80m
Ver
Kogel
Veerle Rutsaert
Vrouw
OUDER
60m
Kogel
-------
Sesselle Stijn
Man
OUDER
60m
Kogel
-------
Hebberecht Kristof
Man
OUDER
60m
Kogel
-------
Noë Caroline
Vrouw
OUDER
60m
Kogel
-------
Wauters Lowie
Man
PUP
60m
Ver
Kogel
Saar Van Bouchaute
Vrouw
PUP
60m
Kogel
Ver
Verstraete Bauke
Vrouw
PUP
60m
Kogel
Ver
Verhasselt Jenne
Man
PUP
60m
Ver
Kogel
Julie D'Haemers
Vrouw
PUP
60m
Ver
-------
Meyvaert xylian
Man
PUP
60m
Kogel
Ver
Lieke Van Moorhem
Vrouw
PUP
60m
Kogel
Ver
Jana Van der Leene
Vrouw
PUP
60m
Kogel
Ver
Lore Van de Velde
Vrouw
PUP
60m
Kogel
Ver
VANDEN BORRE Michiel
Man
PUP
60m
Kogel
Ver
Bekaert Flor
Man
PUP
60m
Ver
Kogel
De Kesel Louisa
Vrouw
PUP
60m
Kogel
Ver
Moens Kiara
Vrouw
PUP
60m
Kogel
Ver
Van Moldergem Henri
Man
PUP
60m
Kogel
Ver
Sesselle Xander
Man
PUP
60m
Kogel
Ver
Martens Robbe
Man
PUP
60m
Ver
Kogel
Vernaeve Linde
Vrouw
PUP
60m
400m
1500m
Vernaeve Linde
Vrouw
PUP
60m
Kogel
Ver
Hebberecht Milan
Man
PUP
60m
Ver
Kogel
Muylaert Britte
Vrouw
PUP
Ver
60m
-------
Laplasse Senne
Man
PUP
60m
Kogel
Ver
Devlamynck Mathis
Man
PUP
60m
Ver
Kogel
Suwannakhao Thanalak
Man
SCH
100m
-------
-------
Flore de backer
Vrouw
SCH
100m
Ver
Kogel
balcaen sarina
Vrouw
SEN
Kogel
-------
-------
Hermans Linda
Vrouw
SEN
800m
-------
-------
Naudts Ruud
Man
SEN
100m
1500m
Ver

"Atletiek voor groot en klein"