Inschrijving Kampioenschap

Enkele praktische richtlijnen:

  • Dit formulier is enkel om AS Rieme atleten (vanaf Cadet) in te schrijven.
  • Gelieve eerst met uw persoonlijke trainer overleg te plegen omtrent het (de) nummer(s) waaraan je wenst deel te nemen en je nadien in te schrijven via dit elektronisch formulier.
  • Tracht het formulier zo volledig mogelijk in te vullen.
  • Meerkampers dienen in het "opmerkingenveld" hun beste prestatie voor iedere proef apart te melden.
  • Aflossingsploegen dienen:
    •    De persoonlijke gegevens van de laatste loper in te geven.
    •    In het "opmerkingenveld" de VAL-startnummers, de namen van de atleten en hun beste prestatie te melden.
  • Masters dienen steeds hun mastercategorie te vermelden.

* is verplicht in te vullen

  Kampioenschap*
  Naam & Voornaam*
  Email*
  Vrouw/Man* Geboortejaar*
  Categorie* VAL Startnummer
  Proef 1* Proef 2
  Opmerkingen
  Vul de code in*    captcha

    

Hierna de recente aanmeldingen voor deelname aan een Kampioenschap:

Naam
cat
Waar?
proef1
proef2
Martens Geert
MAS 50+
10/03 BK Mas
800m
-------
Van Hyfte Amber
SCH
04/03 BK Cad/Sch
60m
Kogel
Engels Paul
MAS 40+
18/03 BK Veldlopen Mas
Cross
-------
Helskens Edmond
MAS 50+
18/03 BK Veldlopen Mas
Cross
-------
Mechelinck Marc
MAS 55+
18/03 BK Veldlopen Mas
Cross
-------
Moens David
MAS 35+
10/03 BK Mas
1500m
-------
lisa de bock
SCH
04/03 BK Cad/Sch
60m
200m
Cornelis Jacintha
SEN
03/03 BK Jun/Bel
400m
-------
Jens Baeke
SCH
04/03 BK Cad/Sch
800m
-------
Hemelsoet Lara
SEN
03/03 BK Jun/Bel
400m
-------
Nuttelmann Lara
SEN
03/03 BK Jun/Bel
Kogel
-------
Praet Stijn
JUN
03/03 BK Jun/Bel
400m
-------
Praet Jonas
JUN
03/03 BK Jun/Bel
60m
200m
Naudts Ruud
SEN
25/02 BK Veldlopen
Cross
-------
Verdegem Evert
JUN
25/02 BK Veldlopen
Cross
-------
Baeke Rune
CAD
04/03 BK Cad/Sch
800m
-------
Hermans Linda
SEN
25/02 BK Veldlopen
Korte Cross
-------
Wytinck Thomas
SEN
25/02 BK Veldlopen
Korte Cross
-------
Annelies Van Hoecke
SEN
25/02 BK Veldlopen
Korte Cross
-------
Sarah van hecke
SEN
17/02 BK AC
60m
60m H
De Roose Christine
MAS 50+
18/03 BK Veldlopen Mas
Cross
-------
Dellaert Luc
MAS 55+
18/03 BK Veldlopen Mas
Cross
-------
Dellaert Luc
MAS 55+
10/03 BK Mas
1500m
-------
Engels Paul
MAS 40+
25/02 BK Veldlopen
Cross
-------
Langeraert Lien
SEN
25/02 BK Veldlopen
Korte Cross
-------
Bauwens Lore
SEN
03/03 BK Jun/Bel
Ver
200m
Bauwens Lore
SEN
17/02 BK AC
Ver
200m
Van Hoorebeke Jolien
SEN
25/02 BK Veldlopen
Korte Cross
Korte Cross
Bruggeman Petra
MAS 35+
10/03 BK Mas
800m
-------
Bruggeman Petra
MAS 35+
25/02 BK Veldlopen
Korte Cross
-------
Van Campenhout Veerle
MAS 40+
25/02 BK Veldlopen
Korte Cross
-------
De Meulenaere Brecht
SEN
25/02 BK Veldlopen
Korte Cross
-------
Van Vooren Tamara
SEN
25/02 BK Veldlopen
Cross
-------
Camphens Robbe
JUN
25/02 BK Veldlopen
Cross
-------
Cornelis Jacintha
SEN
17/02 BK AC
400m
-------
Anton De Baets
SEN
17/02 BK AC
400m
-------
Anton De Baets
SEN
03/03 BK Jun/Bel
400m
-------
Anton De Baets
SEN
17/02 BK AC
400m
-------
Dries Lestienne
MAS 35+
03-04/02 BK+KvVl MK
Meerkamp
-------
Naudts Ruud
SEN
28/01 KvVl AC
1500m
-------
Balcaen Sarina
-------
17/02 BK AC
1500m
-------
Thaets Leonie
SCH
04/03 BK Cad/Sch
400m
-------
Nuttelmann Lara
SEN
28/01 KvVl AC
Kogel
-------
Hemelsoet Lara
SEN
28/01 KvVl AC
400m
-------
De Baets Anton
SEN
28/01 KvVl AC
400m
-------
Van Hyfte Amber
SCH
21/01 KvVl Cad/Sch
60m
Kogel
lisa de bock
SCH
03-04/02 BK+KvVl MK
Meerkamp
-------
lisa de bock
SCH
21/01 KvVl Cad/Sch
400m
-------
De Meulenaere Brecht
SEN
28/01 KvVl AC
1500m
-------
Bauwens Lore
SEN
03-04/02 BK+KvVl MK
-------
-------
Bauwens Lore
SEN
28/01 KvVl AC
200m
Ver
Cornelis Jacintha
SEN
28/01 KvVl AC
400m
-------
Praet Stijn
JUN
21/01 KvVl Cad/Sch
400m
-------
Praet Jonas
JUN
28/01 KvVl AC
60m
200m
de backer flore
JUN
03-04/02 BK+KvVl MK
Meerkamp
-------
de backer flore
SCH
21/01 KvVl Cad/Sch
Kogel
-------
Thaets Leonie
SCH
21/01 KvVl Cad/Sch
400m
-------

Een gedachte over “Inschrijving Kampioenschap”

Reacties zijn gesloten.

"Atletiek voor groot en klein"