Succesrijk PK aflossingen met 14 podiumplaatsen en 8 clubrecords!

Met 31 teams viel AS Rieme op, daar in Ninove. Het werd een erg lange dag. De eerste wedstrijden startten om 12.30u. Het was na 20.00u toen het laatste startschot weerklonk. 8 clubrecords sneuvelden! 14 keer haalde RIEM het podium : 4 keer werd het GOUD, het tweede podiumtrapje mochten we 8 maal betreden, 2 keer werd het brons.

Jeugd
13 jeugdploegen schreven we in. We haalden puike prestaties en zelfs 2 podiumplaatsen : zilver op de 3 X 600m benjamins en brons op de 3 X 600m pupillen jongens. De tijd van Xander, Tibo en Lowie bleek goed voor een nieuw CR. Onze min. meisjes Miek, Margaux, Jelke en Laure evenaarden het vorige CR op de 4 X 80m.

4 X 60m voor benjamins en pupillen en 4 X 80m voor miniemen :
Onze benjamins hadden zich, net als de andere categorieën goed voorbereid. Het aflossingsstokje ging dan ook vlot rond : Lenie Wauters, Esele Aiyobe, Cato Marlier en Alessandra Vermote : 40.87s en Louis Van Daele, Mathias Sanders, Seppe Martens en Jarre Verstraete : 42.55s. Bij de pupillen jongens stelden we 2 ploegen op : Lowie Wauters, Seppe Martens, Xylian Meyvaert en Xander Seselle : 36.80s en Flor Bekaert, Mathis Devlamynck, Ryan Van Gelder, Tibo Welvaert : 37.65s. Onze miniemen meisjes schreven 43.60s op hun inschrijvingskaartje en hoopten er onder te duiken. Dat gebeurde met Miek Lagaesse, Margaux Temmerman, Jelke De Pape en Laure Devlamynck in 43.55s.

3 X 600m voor benjamins, pupillen en miniemen : Van de 17 teams pakten onze benjamins meisjes de 6e plaats, dit met Esele Aiyobe, Alessandra Vermote en Lenie Wauters in 6.52.95 min.. Een heel spannende strijd was er te zien bij de benjamins jongens. Louis Van Daele, Mathias Sanders en Lars Van der Leene mochten het ZILVER om de hals dank zij een sterke 6.22.55 min.. Ons andere ploegje, Jarre Verstraete, Seppe Martens en Ky-Mani Ferreira Polfliet kwam aan een puike 7.03.56 min.. XanderSesselle, Tibo Welvaert en Lowie Wauters wonnen hun reeks bij de pupillen jongens in 5.45.44 min. en mochten voor het brons het podium op. Xylian Meyvaert, Flor Bekaert en Ryan Van Gelder kwamen aan 7.03.43 min.. Miniemen meisjes Lisa Van Bossche Lisa, Margaux Temmerman en Laure Devlamynck doken mooi onder de 6 min. met 5.59.73 min.. Ook ons ander ploegje met Lina Baeke, Jelke De Pape en Kayleigh Baeten vochten voor elk plaatsje en liet 6.29.50 min. noteren. De miniemen jongens Liam Smet, Kilian Moens en Casper Bekaert kregen 5.54.46 min. achter hun naam.

Een bijzondere vermelding gaat hier zeker naar onze pupillen meisjes Bauke en Kiara. Voor hen vonden we geen ploegje maar zij waren wel een ganse dag aanwezig om te supporteren voor al hun clubmakkers!!

Cadetten
Onze cadetten meisjes kozen voor de 4 X 100m. Het werd een 5e stek in 54.72s, dit met Amber Van Hyfte, Lisa De Bock, Charlotte Jolie en Deborah Wuestenberghs. Onze ploeg bij de jongens werd jammer genoeg gediskwalificeerd : Bjarne Moreau, Rune Baeke, Jens Baeke en Thomas Van Herreweghe. Op de 4 X 800m waar 2 RIEM-teams in actie kwamen, grepen onze jongens net naast het goud : ZILVER voor Rune Baeke, Yorben De Rubbel, Jens Baeke en Thimon Van Herreweghe in 8:50.49 min.  in een nieuw CR en een 7e plaats voor Thibaut Temmerman, Niels Van Ladeghem, Niels Van Bossche en Fiebe Hutsebaut in 9:58.37 min..

Scholieren
Onze scholieren dames kwamen uit op de 4 X 100m. Zij pakten net als de cadetten de 5e plaats : Ianthe De Potter, Anna Ghazinoer, Doris Wambacq en Leonie Thaets : 54.85s.

Junioren
In de laatste wedstrijd van de dag, de 4 X 1500m voor heren, slaagde RIEM er als enige club in een junioren-team op de been te brengen. Dankzij de sterke prestaties van Mathias Van Herreweghe, Jorg Boeykens, Stijn Goegebeur en Robbe Camphens verscheen er 17.43.34 min. op het uitslagenblad, goed voor het GOUD en een nieuw CR.

AC
Jacintha Cornelis, Sarah Van Hecke, Evi De Baets en Lieselotte Verhofstadt lieten op de 4 X 100m 52.61s noteren. 8 ploegen gingen van start op de 4 X 800m AC. Ons team vocht zich naar een mooie 4e plaats : JolienVan Hoorebeke, Fien Van Brussel, Linda Hermans en Petra Bruggeman : 9.41.45 min. Ook op de 4 X 400m konden we een sterk team opstellen. Leonie Thaets, Lara Hemesoet, Lisa De Bock en Jacintha Cornelis kwamen voor het ZILVER het podium op. Hun 4.02.19 min. was meteen zo’n 5 sec. sneller dan het CR dat ze liepen op de BVV.

Masters
Onze masters dames waren weer sterk vertegenwoordigd! Op elke aflossing stelden ze minstens 1 team op. Telkens mochten ze het podium op, met 3 titels en 2 2e plaatsen als knap resultaat.

4 X 100m : GOUD voor Tine Ghyselen, Hilde Van Hecke, Leen Verniers en Nadia De Rycke in 57.72s.

Op de 4 X 800m stonden zelfs 2 RIEM-teams aan de start! Beiden mochten vanuit baan 6 strijden voor de medailles : GOUD voor Veerle Van Campenhout, Linda Andries, Yelva Leune en Nadia De Rycke in 10.42.44 min. en  ZILVER voor Marijke Van Bossche, Stephanie De Rijcke, Joke De Vreese in 11.39.81 min.. Opnieuw GOUD was er op de 4 X 200m met Tine Ghyselen, Hilde Van Hecke, Leen Verniers en Petra Bruggeman in 2.01.04 min., alweer goed voor een nieuw CR.   Na een heel spannende wedstrijd op de 4 X 400m moesten Veerle Van Campenhout, Yelva Leune, Marijke Van Bossche en Stephanie De Rijcke nipt de duimen leggen voor RCG. Zij ontvingen de ZILVERen plak in een tijd van 5.08.30 min.

Onze masters heren wilden niet onderdoen voor onze dames en pakten vele medailles : Dries Lestienne, Lieven Van Bossche, Freddy Van Landeghem en Noël Van Herrewege mochten op het 3e podiumtrapje plaats nemen met 1:48.32 min. over 4 X 200m. ZILVER ging er naar Lieven Van Bossche Lieven, Geert Martens, Paul Engels en slotloper Xavier Rondas op de 4 X 800m in een tijd van 8.58.41 min. en een nieuw CR bij de M35.. Noël Van Herrewege, Dries Lestienne, Geert Martens en Xavier Rondas bleven met 4.00.96 min. net boven de 4 min. op de 4 X 400m,  goed voor het ZILVER. ZILVER werd het opnieuw op de 4 X 1500m. KimVankerckhove, Luc Haes, Freddy Van Landeghem en Paul Engels sloten een lange, sportieve en succesrijke RIEM-dag af met 19.54.83 min. en meteen het 8e clubrecord van de dag.

2 gedachten over “Succesrijk PK aflossingen met 14 podiumplaatsen en 8 clubrecords!”

  1. Proficiat aan alle atleten,
    dank aan alle trainers; ouders en supporters
    Het was een mooie aangename dag met veel blije gezichten
    Fier om bij deze Viking familie te horen

  2. Dat mogen we een echte Riemse armada noemen.
    Proficiat aan alle winnaars en andere deelnemers.

Reacties zijn gesloten.