Interregio op AS Rieme met overwinning op gouden 2000!

Onze jeugdatleten winnen de ‘gouden 2000’, als afsluiter van een geslaagde interregio op eigen terrein!

Het was feest op AS Rieme. Met het 75-jarig bestaan van onze club wilden we dit ook op onze interregio extra in de verf zetten.
Onze jongens en meisjes konden, tussen de verschillende disciplines door, zich uitleven op het springkasteel, draaien aan het RIEME-rad van fortuin, zich laten schminken, ….  ‘Spike’ , de mascotte van de VAL, was aanwezig en zorgde voor extra sfeer. Een 40-tal jonge RIEM-atleten daagde er op en maakte er een geslaagde meeting van, met vele nieuwe persoonlijke records en andere mooie prestaties. Aan het einde van de meeting stond de traditionele ‘gouden 2000’ op het programma. Onze atleten gingen er voor. Zij en alleen zij zouden met die wisselbeker een ererondje lopen. Na een echte triller waarin vooral ACME en DEIN voor veel weerwerk zorgden, liep RIEM als eerste over de meet! Ook onze 2 andere ploegen maakten er een boeiende wedstrijd van.  Proficiat aan alle atleten!

Een gedachte over “Interregio op AS Rieme met overwinning op gouden 2000!”

Reacties zijn gesloten.